Condominio Eldorado Thermas Park
Condominio Eldorado Thermas Park Caldas Novas biedt de nabijheid van toeristische attracties zoals Zuum Disco Club, gelegen op 5 minuten wandelen.
Het appartement ligt binnen 2 km afstand van het Serra Verde Winkelcentrum en op slechts 700 meter verwijderd van SESC Caldas Novas. Bovendien ligt dit appartement net om de hoek bij het diRoma Acqua Park. Deze accommodatie is op 2,1 km afstand van de Jardim Japones genesteld.
Het appartement heeft een balkon met airconditioning voor optimaal comfort.
Condominio Eldorado Thermas Park is gelegen op 5 km van Caldas Novas luchthaven.
- Locale bezienswaardigheiden
- Zuum Disco Club300 m
- Liberty Square400 m
- Museu de Cera Caldas Novas250 m
- het Clube Privé200 m
- Spring Square700 m
- 1ª Casa de Caldas Novas800 m
- Shopping Tropical700 m
- Luchthavens
- Luchthaven Caldas Novas4,8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Condominio Eldorado Thermas Park.
Het diRoma Acqua Park en Zuum Disco Club behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Condominio Eldorado Thermas Park. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Condominio Eldorado Thermas Park in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Condominio Eldorado Thermas Park naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Condominio Eldorado Thermas Park te boeken?
De prijs van het boeken van Condominio Eldorado Thermas Park is $44.